image Hajnat vjedhin stoli ari në vlerë të 2 mijë eurove dhe 4 pasaporta në një shtëpi në Podujevë

Siguri

Hajnat vjedhin stoli ari në vlerë të 2 mijë eurove dhe 4 pasaporta në një shtëpi në Podujevë

news image

Një femër në Podujevë dje ka raportuar në Polici se persona të panjohur kanë depërtuar me forcë në shtëpinë e saj ku edhe kanë kryer një vjedhje të rëndë, shkruan Gazeta Sinjali.

Sipas burimeve të Sinjalit brenda Policisë, hajnat kanë arritur të vjedhin stoli ari në vlerë të 2 mijë eurove dhe 4 pasaporta të familjes së saj.

Rasti ka ndodhur në fshatin Dobërdol të Podujevës.

/GazetaSinjali/