COVID-19

Të infektuar

4512

Të shëruar

2156

Të vdekur

97

Guendouzi pritet të transferohet te Atletico Madrid në formë shkëmbimi

news image

Arsenal dhe Atletico Madrid raportohet se janë duke u munduar të arrijnë marrëveshje për shkëmbimin e dy futbollistëve.

Guendouzi pritet të transferohet te Atletico Madrid kurse Thomas Partey pritet të shkojë te Arsenal, transmeton Gazeta Sinjali.

Sipas mediave angleze, Guendouzi nuk ka lënë përshtypje të mira për Artetan.

Kurse në anën tjetër Atletico ka pranuar që Partey po dëshiron të largohet nga Atletico Madridi./Gazeta Sinjali/.


Shpërndaje artikullin