image Grushte e shuplaka mes dy vajzave në emisionin “It’s My Love” - Sinjali

Grushte e shuplaka mes dy vajzave në emisionin “It’s My Love”

news image

Një incident ka ndodhur në emisionin televiziv “It’s My Love”, ku dy nga konkurrentet janë rrahur mes vete.

Ina dhe Albana, të cilat edhe ishin të ulura afër, për një moment filluan ta sulmojnë njëra-tjetrën gjatë emisionit.

E gjithë kjo ndodhi pas një debati ku Albana kërkonte nga Ina që të mos flasë më, derisa kjo e fundit e revoltuar e përfundoi bisedën duke filluar sulmin fizik ndaj konkurrentes.

“Mshele”, dëgjohet duke thënë Albana.

“Kujt po i thu mshele?”, pyet Ina.

“Kujna je t’u i thanë mshele?”, vazhdoi Ina.

“Po mshele thash”, i është përgjigjur Albana.   

Shiko videon këtu

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin