image Gruaja nga Istogu bëhet për spital nga burri dhe kunata e saj

Siguri

Gruaja nga Istogu bëhet për spital nga burri dhe kunata e saj

news image

Një grua nga Istogu është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti dhe motrat e tij.

Pas sulmit, ajo ka kërkuar ndihmë mjekësore.

“Viktima femër kosovare ka kërkuar ndihmë mjekësore, pasi që është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj dhe kunata (motra e burrit) të dyshuarit kosovar-e”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë. /GazetaSinjali/