image Griezmann në super formë, shënon përsëri për Barçën - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

68.351

Të shëruar

59.438

Të vdekur

1.592

Griezmann në super formë, shënon përsëri për Barçën

news image

Barcelona ka kaluar përsëri në epërsi kundër Athletic Bilbaos.

Golin e dytë për Barcelonën dhe të tij personal në këtë ndeshje e shënoi Griezmann, shkruan Sinjali Sport.

Fituesi i kësaj ndeshje do të shpallet kampion i Superkupës së Spanjës.

/Sporti në Sinjali/


Shpërndaje artikullin