image Graniti poston video kur Fifi e puthte në qafë: Po bie me të vërtetë - Sinjali

Graniti poston video kur Fifi e puthte në qafë: Po bie me të vërtetë

news image

Granit Cana ishte njëri ndër banorët e ‘Big Brother Albania VIP’, që u bë lajm pothuajse çdo ditë me ngjarjet brenda me Fifin.

E së fundi ai ka postuar një video kur banorët për Halloween patën një vallëzim si provë javore. Në video Fifi e puthte në qafë dhe Granitit elektrizohej nga puthja e saj.

Ajo e cila është për t’u çuditur është shkrimi përkrahë videos: Po bie me të vërtetë.

Kjo ngjallë dyshime se Granitit po i mungon Fifi.

Të dy banorët kanë lënë shtëpinë duke humbur çmimin prej 100,000 mijë euro./GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin