COVID-19

Të infektuar

10059

Të shëruar

5677

Të vdekur

315

Hagë/ Gjykata Speciale interviston sot ish-ushtarin e UÇK-së

news image

Ish-ushtari i UÇK-së, Demush Laçi, sot do të intervistohet nga prokurorët e Gjykatës Speciale në Hagë.

Thirrjen për intervistim nga kjo gjykatë, Laçi e kishte marrë më 12 nëntor të këtij viti.

Dhe lajmin se do të intervistohet në Hagë, e ka dhënë vetë Laçi përmes një postimi në Facebook, por ai nuk ka treguar se në çfarë cilësie është thirrur./Gazeta Sinjali/\

Mirëmëngjesi Kosovë🇦🇱Miq e shokë,sot do të intervistohem gjatë ditës nga prokurorët e Gjykatës Speciale. Faleminderi…

Gepostet von Demush Laci am Mittwoch, 4. Dezember 2019

Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: