image Gentiana Beqa shpallet edhe kampione e Mesdheut në Maltë
[wp-story id="814678"]

Sporte të tjera

Gentiana Beqa shpallet edhe kampione e Mesdheut në Maltë

news image

Pasi u shpall kampione e botës në kategorinë “wellnes”, sportistja kosovare Gentiana Beqa ka fituar edhe dy medalje të tjera duke u shpallur edhe “Kampione e Mesdheut”.

Beqa së fundmi rrëmbeu dy medalje të arta brenda një nate në dy disiplina “Woman’s wellness Open” dhe “Master Woman’s Wellness 35 years Over”.

Lajmin e ka bërë të ditur përmes postimit në rrjetin social Instagram.

313115171 669119141271236 926479819123056 n
314735955 3313641395513959 614366695019529617 n

/GazetaSinjali/