COVID-19

Të infektuar

4715

Të shëruar

2227

Të vdekur

101

Genta Ismajli publikon momentin intim me të dashurin (Foto)

news image

Këngëtarja e njohur, Genta Ismajli, duket se po kalon lidhje të bukur të dashurisë me biznesmenin turk, Huseyin Usta.

Çifti po publikon fotografi nga udhëtimi nëpër shtetet europiane, teksa kanë ndarë një moment në një prej kryeqyteteve më të bukura të botës, në Paris.

Usta dhe Genta kanë publikuar momentin intim pranë Kullës “Eiffel”. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin