image Ganiu reagon pas akuzave për abuzim me alkool: E pinë edhe 7 të tjerë, sabah e aksham

Bota e Yjeve

Ganiu reagon pas akuzave për abuzim me alkool: E pinë edhe 7 të tjerë, sabah e aksham

news image

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Ganiu ka reaguar ashpër karshi bisedave të publikuara përmes një video materiali në spektaklin ‘Prime’.

Brenda video materialit, dëgjohet Adri dhe Shqipja e kanë kritikuar Ganiun për pirjen e tepërt të alkoolit.

“Jam njeriu më i pëlqyer deri në këto momente, mos më tregoni se qysh jetoj unë, se ka persona këtu, janë shtatë, që pinë mëngjes e aksham”, ka thënë ai pos tjerash.

/GazetaSinjali/