image Fulham - Manchester United, publikohen formacionet zyrtare
[wp-story id="814678"]

Futboll

Fulham – Manchester United, publikohen formacionet zyrtare

news image

Pas barazimit ndaj Liverpoolit, Manchester United do kërkojë sonte që t’i kthehet fitores dhe vendit të parë në Premier Ligë, shkruan Sporti në Sinjali.

Skuadra e drejtuar nga Ole Gunnar Solskjaer sonte do luajë në udhëtim te Fulhami.

Kjo ndeshje zhvillohet nga ora 21:15 në ‘Craven Cottage’, teksa tani janë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Formacioni zyrtar i Fulhamit:

Formacioni zyrtar i Manchester Unitedit:

/Sporti në Sinjali/.