image Formacionet zyrtare, Zvicër - Portugali - Sinjali

Formacionet zyrtare, Zvicër – Portugali

news image

Zvicra dhe Portugalia do të zhvillojnë ndeshjen e fundit në edicionin e ri të Ligës së Kombeve.

Ndeshja do të zhvillohet në “Stade de Geneve” nga ora 20:45.

Zvicra dhe Portugalia ndodhen në grupin e dytë të Ligës A.

Portugalia është lidere e grupit me 7 pikë, dy fitore dhe një barazim, ndërkohë Zvicra ndodhet e fundit me tre humbje në tre ndeshje.

Më poshtë gjeni formacioniet zyrtare të të dyja kombëtareve.

/GazetaSinjaliSport/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: