image Formacionet zyrtare: Zenit - Chelsea - Sinjali

Formacionet zyrtare: Zenit – Chelsea

news image

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Zenit – Chelsea.

Chelsea luan në udhëtim në një terren mjaft të papërshtatshëm, kundër skuadrës së Zenit.

‘Blutë’ shihen si skuadër favorite në këtë përballje, ku tri pikët janë të nevojshme për ta nëse duan të mbajnë kreun e tabelës.

Ndeshja mes Zenit dhe Chelsea luhet me fillim nga ora 18:45.

Formacionet zyrtare për këtë ndeshje.

/Gazeta Sinjali Sporti/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: