COVID-19

Të infektuar

132

Të sheruar

16

Të vdekur

1

Formacionet zyrtare të ndeshjes Chelsea – Bayern Munich

news image

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes në mes të Chelseas dhe Bayerni Munichut.

Ndeshja do të fillojë në orën 21:00 dhe do të zhvillohet në Allianz Arena.

Formacioni i Chelseat: Caballero; Azpilicueta, Christensen, Rudiger; James, Jorginho, Kovacic, Alonso; Willian, Mount, Giroud.

Formacioni i Bayern Munichut: Neuer; Pavard, Boateng, Alaba, Davies; Kimmich, Thiago; Coman, Muller, Gnabry; Lewandowski./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin