image Formacionet zyrtare: Norwich City - Manchester United - Sinjali

Formacionet zyrtare: Norwich City – Manchester United

news image

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Norwich City – Manchester United.

Skuadra e Man United luan në udhëtim kundër Norwich, në kërkim të tri pikëve të reja në Premier League.

Rangnick kërkon fitoren e radhës, kundër skuadrës së Milot Rashicës, me këtë të fundit që nuk mund të jetë pjesë e skuadrës sonte.

Ndeshja mes Norwich dhe Man Utd do të luhet me fillim nga ora 18:30.

Më poshtë mund t’i shihni formacionet zyrtare për këtë ndeshje.

Norwich: Krul; Kabak, Hanley, Giannois; Aarons, Rupp, Gilmour, McClean, Placheta; Pukki, Sargent.

Man Utd: De Gea; Dalot, Lindelöf, Maguire, Telles; Fred, McTominay; Fernandes, Sancho; Rashford, Ronaldo. /Gazeta Sinjali Sporti/


Shpërndaje artikullin