image Flori i rikthehet ‘dashurisë’ së vjetër: Thjesht e dua
[wp-story id="814678"]

Showbiz/ Flori i rikthehet ‘dashurisë’ së vjetër: Thjesht e dua

news image

Flori Mumajesi muajt e fundit ka qenë i komentuar për shkak të zhdukjes si nga skena muzikore ashtu edhe nga rrjetet sociale.

Por, së fundi ai ka filluar të aktivizohet dhe atë, duke hedhur poshtë gjithë dyshimet se po largohet nga muzika.

Përmes postimit të fundit në Instagram, këngëtari tregoi edhe një herë dashurinë që ka për muzikën, ku u shfaq duke kënduar në dasmën e Petrit Kllokoqit.

“THJESHT TE DU…”, ishte mbishkrimi që ai ia ka lënë fotos, ku shihet me mikrofon në duar. 

View this post on Instagram

THJESHT TE DU…

A post shared by Flori Mumajesi (@iamflorimumajesi) on

/Gazeta Sinjali/