image Flamuri Kombëtar i pranishëm në Katar, në sfidën mes Brazilit dhe Zvicrës
[wp-story id="814678"]

Futboll

Flamuri Kombëtar i pranishëm në Katar, në sfidën mes Brazilit dhe Zvicrës

news image

Është duke u zhvilluar ndeshja Brazil-Zvicër, e vlefshme për Kampionatin Botëror që po zhvillohet në Katar.

Rezultati pas 45 minutave ishte 0:0, me portat që mbeten të paprekura.

E në shkallët e stadiumit, u shfaq edhe flamuri shqiptar, pikërisht në ditën e flamurit, 28 nëntor.

/GazetaSinjaliSport/