image Fjolla Morina publikon foto me të dashurin: Dashuria nuk është e lehtë, në çdo pengesë ne fituam njëri-tjetrin
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Fjolla Morina publikon foto me të dashurin: Dashuria nuk është e lehtë, në çdo pengesë ne fituam njëri-tjetrin

news image

Ka dy javë që Fjolla Morina ndodhet në arrest shtëpiak në Kukës.

Këngëtarja ka bërë publike lidhjen e saj të dashurisë ku fotografitë dhe dedikimet për të kanë filluar të postohen në llogarinë e saj në Instagram.

Tani Fjolla ka publikuar një foto me të dashurin, Fisnik Syla, ndërsa ka shkruar fjalët më të dashura për të.

Shkrimi i plotë:

Thone qe “ Ne dashuri fiton kush iken”. Nuk eshte e vertete. Ne dashuri fiton ai/ajo qe rri. Dashuria nuk eshte e lehte! Ne dashuri duhet te dish te ndash dhimbjen, pasjonin, vuajtjet . Ndonjehere dashuria ve ne dyshim gjithcka qe ti ke besuar por kur dashuria eshte e vertet ateher ajo eshte ne gjendje te superoj cdo veshtiresi cdo pengese sepse dashuria fiton mbi gjithcka. Ne ne cdo pengese fituam njeri tjetrin. Te dua @fisnik.sylaa💎”. /Gazeta Sinjali/