image Fjolla Morina nesër del para gjykatës për armën që e kishte në çantë - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

18910

Të shëruar

15367

Të vdekur

674

Fjolla Morina nesër del para gjykatës për armën që e kishte në çantë

news image

Këngëtarja e njohur Fjolla Morina, para pak ditësh u arrestua pasi që në çantën e saj u gjetë armë zjarri pa leje.

Sipas shqiptarja.com kanë dalur detaje se pse Fjolla shkoi në spital ditën kur u arrestua.

Nga ekspertiza e gjinekologut të spitalit në Kukës, këngëtarja e arrestuar është shtatzënë në muajin e dytë.

Mirëpo, pavarësisht këtij elementi të ri këngëtarja do të paraqitet në Gjykatë nesër.

Kërkesën “arrest me burgim” Prokuroria e Kukësit do ta kërkojë edhe për biznesmenin i cili jeton në belgjikë Fisnik Syla, dhe shoferin e Fjollës, Fitim Muji, të cilët ishin me këngëtaren kur ajo u ndalua në kufi. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: