image Filmi më i frikshëm i të gjitha kohërave - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

41299

Të shëruar

26453

Të vdekur

1062

Filmi më i frikshëm i të gjitha kohërave

news image

Sipas një studimi shkencor është përcaktuar se filmi më i frikshëm i të gjitha kohërave është filmi “Sinister” i vitit 2012.

Ky përfundim doli nga vëzhgimi i rrahjeve të zemrës për 50 personave të cilët panë 50 filma të ndryshëm dhe ky film i shtoi rrahjet e tyre të zemrës me 32% më shumë se të tjerët.

Filmi “Sinister” me aktor Ethan Hawke, flet për një shkrimtar i cili zbulon në papafingon e shtëpisë të tij disa filma që tregojnë vrasje makabre dhe ky zbulim vendos në rrezik familjen e tij. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: