image Fifi shfaqet pa grim, pamja e saj do ju befasojë - Sinjali

Fifi shfaqet pa grim, pamja e saj do ju befasojë

news image

Shumë shpesh jemi mësuar që artistet e njohura shqiptare t’i shohim në mënyrën më përfekte të mundëshme, shkruan Gazeta Sinjali.

Por, Filloreta Raçi, e njohur si “Fifi,  shumë herë na ka treguar se nuk e ka aspak problem që në publik të dalë pa grim fare.

Ajo së fundi në rrjetin e saj social Instagram, ka postuar një fotografi ku shfaqet e veshur thjesht dhe pa grim, mund të themi se ajo duket shumë bukur, pa pasur nevojën që të bëj makiazh apo të vishet siç jemi mësuar ta shohim në ekranet tona.

/Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: