image Fejohet aktorja e njohur e “Çka ka shpija”

Bota e Yjeve

Fejohet aktorja e njohur e “Çka ka shpija”

news image

Aktorja, Teuta Krasniqi e njohur në rolin e Republikës në serialin “Çka ka shpija” prej kohësh është në një lidhje dashurie.

Aktorja ka ndarë një moment tejet të rëndësishëm të saj në ‘Instagram’, ku ka marrë propozim nga partneri i saj, Agon Kajolli.

Në një ishull ekzotik ai i propozoi asaj për martesë dhe ajo tha “Po”.

WhatsApp Image 2022 11 21 at 10.03.44 PM 691x1536 1
WhatsApp Image 2022 11 21 at 10.03.44 PM 691×1536 1