image Familja e Liridona Ademajt nuk mori pjesë në seancën e parë

Drejtësi

Familja e Liridona Ademajt nuk mori pjesë në seancën e parë

news image

Familjarët e Liridona Ademajt nuk janë lejuar të marrin pjesë në seancën e parë për rastin e vrasjes së të ndjerës ku të dyshuar dhe për rastin në fjalë po gjykohen bashkëshorti Naim Murseli dhe dy të tjerë.

Këtë e ka bërë të ditur Leonard Ademaj, vëllai i Liridonës, në një konferencë për media.

“Sot nuk ishim nuk e kemi ditur, nuk kam pasë informacion që nuk duhet të marrim pjesë në seancën e parë”.

“Për seancat tjera na thanë se duhet të bëjmë kërkesë për të hyrë brenda”, ka thënë Ademaj.

/GazetaSinjali/