image Erkiada fiton Hell’s Kitchen Albania 3 - Sinjali

Erkiada fiton Hell’s Kitchen Albania 3

news image

Erkiada ka fituar Hell’s Kitchen Albania 3, duke u bërë femra e parë që fiton këtë garë, shkruan Gazeta Sinjali.

Ajo në fund të garës mbeti me Donaldin. Por, që në fund ajo triumfoi.

33-vjeçarja gjatë tërë kohës është cilësuar për vullnetin dhe profesionalizmin e treguar.

Ajo gjatë rrugëtimit, ishte ofenduar nga shefi duke u quajtur “qorre”, që u përfol shumë në media./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: