image Ende nuk ka mbaruar historia mes Anës dhe Atdheut, bëhen përsëri bashkë për këtë gjë - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

72500

Të shëruar

61685

Të vdekur

1.640

Ende nuk ka mbaruar historia mes Anës dhe Atdheut, bëhen përsëri bashkë për këtë gjë

news image

Atdheu dhe Ana trazuan rrjetin me puthjen e tyre të famshme në Përputhen Prime por siç duket ata ende nuk i kanë ndarë rrugët edhe pasi Ana u largua nga ky ‘reality show’.

Dyshja, ndër më të preferuarit e publikut kanë bashkuar forcat për një tjetër gjë – një “giveaway” në Instagram.

Ata kanë njoftuar përmes rrjeteve sociale se “giveaway” fillon më datë 25 janar dhe të gjithë bizneset e interesuara mund të kontaktojnë dyshen për kohën e mbetur.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin