image Emocionohet Zotëriu i Parë: Qeveria Gjermane e vendosi foton me presidenten Osmani si kryesore
[wp-story id="814678"]

Politikë

Emocionohet Zotëriu i Parë: Qeveria Gjermane e vendosi foton me presidenten Osmani si kryesore

news image

Një postim i Qeverisë Gjermane në llogarinë zyrtare në Facebook, duket ta ketë emocionuar Zotëriun e Parë, Prindon Sadriu.

Krejt kjo, pasi në fotografinë e parë, shihet presidentja Vjosa Osmani, bashkëshortja e tij, pranë kancelarit gjerman Olaf Scholz e presidentit francez, Emmanuel Macron.

“Qeveria Federale gjermane vendose fotografine me Presidenten e Kosoves dhe Presidentin francez si fotografi kryesore ne postimin e saj ne Facebook per Samitin e Prages”, shkruan ai.

/GazetaSinjali/