image Elita Rudi bëhet nënë për herë të dytë - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

97.996

Të shëruar

82.064

Të vdekur

1.988

Elita Rudi bëhet nënë për herë të dytë

news image

Gjiko dhe Elita Rudi, çifti i njohur i estradës, janë gëzuar me një tjetër fëmijë.

Gazeta Sinjali mëson se çifti Gjikolli tashmë kanë një vajzë.

Elita Rudi lindi në Spitalin Amerikan në Prishtinë, përmes një prerje cezariane.

Sa i përket emrit, bëhet e ditur se dyshja ende nuk kanë vendosur se si do ta quajnë të porsalindurën e tyre.

Elita dhe Gjiko janë prindër edhe të një djali dy vjeçar, të quajtur Zëri.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin