image Eliminohet banori i radhës nga “Big Brother VIP”

Bota e Yjeve

Eliminohet banori i radhës nga “Big Brother VIP”

news image

Sonte është kuptuar se cili është banori i radhës që është larguar nga shtëpia e Big Brother VIP.

Që nga e marta të nominuar kanë qenë Egzona Rafuna dhe Dritan Brama, kurse me votat e publikut është eliminuar moderatorja nga Kosova, Egzona Rafuna.

Kurse, të martën është eliminuar Beatrix Ramosaj./GazetaSinjali/