image Einxhel dhe Dagz e kanë marrë seriozisht lidhjen, përmendin edhe dasmën
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Einxhel dhe Dagz e kanë marrë seriozisht lidhjen, përmendin edhe dasmën

news image

Gjërat mes Einxhel dhe Dagz janë bërë tanimë serioze.

Çifti më i ri i Big Brother Vip po shijojnë lidhjen e tyre brenda shtëpisë së famshme në Shqipëri.

Dagz dhe Einxhel janë afruar shumë me njëri-tjetrin mbase edhe për shkak se dytë janë në nominim.

Pas kësaj teksa rrinë bashkë me Monikën në dhomën e gjumit Einxhel pyet aktoren se sa para do hedhë në dasmën e tyre.

Aktorja përgjigjet me shumë sportivitet duke iu thënë se ajo do t’iu bëjë kulaçin.

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

/GazetaSinjali/