image Edinson Cavani realizon nga gjysma e fushës
[wp-story id="814678"]

Futboll

Edinson Cavani realizon nga gjysma e fushës

news image

Manchester United dhe Fulham po luajnë ndaj njëra tjetrës në kuadër të xhiros së 37-të në Premierligë, shkruan Sinjali Sport

Edinson Cavani kaloi në epërsi “djajtë e kuq” me një gol nga një largësi e madhe, duke e shfrytëzuar për mrekulli daljen e gabuar të portierit mysafir Areola.

Për herë të parë Manchester United kanë tifozë në tribuna qysh pas përhapjes së pandemisë, me mbi 10 mijë spektatorë që janë prezent në “Old Trafford”.

/Gazeta Sinjali Sporti/