image E pritshme: Qytetari e "voton" Luiz Ejllin për kryetar të Shkodrës - FOTO

Bota e Yjeve

E pritshme: Qytetari e “voton” Luiz Ejllin për kryetar të Shkodrës – FOTO

news image

Dy ditë më parë u mbajtën zgjedhjet vendore për 61 bashkitë e Shqipërisë, ku më pas nisi numërimi i cili vijon ende.

Edhe pse në listën e kandidatëve për Bashkinë e Shkodrës kanë qenë Benet Beci dhe Bardh Spahia, votuesit nuk kanë kursyer as emrin e artistit që ka thyer rekorde shikueshmërie.

Këtu përfshihet fituesi i “Big Brother VIP 2” Lujiz Ejlli, emri i të cilit është shënuar në një fletë votimi.

Në foto shihet se qytetari ka vendosur të shënojë emrin e artistit dhe të votojë për të, në vend të kandidatëve zyrtarë.

/GazetaSinjali/