image E fejuara e Bucit ka një mesazh për të përmes një audio incizimi

Bota e Yjeve

E fejuara e Bucit ka një mesazh për të përmes një audio incizimi

news image

Në “Prime” u shfaq klipi që shfaqte afërsi në mes të Santianës dhe Bucit.

Ndërsa edhe Verona i dërgoi një audio incizim kur e përsërit që të mos harroj që po e shohin të gjithë.

“Kur më kë pyet a do vi kam thënë po si surprizë, gjithçka përfundon për 57 ditë, shpresoj që ki më ndëgju këshillat që ti kam dha. Mos harro Ylli se kush je për çka je hi, mos harro po të shohim”, tha ajo.

Buci shpërtheu në të qara ndërsa tha se këtë po e bën për të dy për një jetë më të mirë.

/GazetaSinjali/