image E dhimbshme: Ndahet nga jeta i riu kosovar në Itali
[wp-story id="814678"]

Diasporë

E dhimbshme: Ndahet nga jeta i riu kosovar në Itali

news image

Një ngjarje e dhimbshme ka ndodhur sot në familjen Bajrami nga Pirana e Prizrenit, pasi familjari i tyre, Dreni, është ndarë nga jeta në moshë të re në Itali, raporton Gazeta Sinjali.

Kështu kanë bërë të ditur miq e familjarë në rrjetin social në Facebook, ku kanë shkruar se vdekja e tij i ka tronditur.

“Lajm i hidhur ndarja nga jeta e të riut Dren Bajrami, nga Pirana, i cili u nda nga jeta në moshë të hershme në Itali. Kjo vdekje sot na tronditi të gjithë neve. Dreni, ishte djalë i urtë, punëtor dhe shumë i sjellshëm. Dreni do të na mungojë shumë dhe do ta kujtojmë gjithmonë me mall. Ngushëllime familjes, shokëve dhe miqëve të tij.”

/GazetaSinjali/