image E ardhmja e Christensen ende e paqartë - Sinjali

E ardhmja e Christensen ende e paqartë

news image

E ardhmja e mbrojtësit danez Christensen në Chelsea është ende e paqartë.

Andreas Christensen është ende duke pritur për një zgjidhje për të ardhmen e tij në Chelsea, raporton “The Telegraph”, përcjell Sinjali Sport..

Mbrojtësi aktualisht është i përfshirë në bisedim me klubin për një kontratë të re, me marrëveshjen e tij aktuale që skadon në fund të sezonit.

Danezi është pjesë e Chelseat nga viti 2013, ku ka luajtur edhe për grupmoshat e reja si dhe në huazim për dy vite te Borussia Monchengladbach. /Gazeta Sinjali Sporti/


Shpërndaje artikullin