image Dy të dyshuarit për vrasjen në Gjilan kanë ikur nga vendi i ngjarjes

Siguri

Dy të dyshuarit për vrasjen në Gjilan kanë ikur nga vendi i ngjarjes

news image

Gazeta Sinjali pak më parë raportoi se një gjuajtje me armë zjarri ka ndodhur në Gjilan.

Lajmin për Sinjalin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani.

50-vjeçari u vra nga dy persona teksa qëndronte i ulur në një kafiteri.

Të dyshuarit kanë ikur nga vendi i ngjarjes me këmbë në drejtim të stacionit të autobusëve.

Hashani ka thënë se policia pritet të dal me një raport.

“Të gjitha njesit janë angazhuar dhe nga vendi I ngjarjes është siguruar, njoftohet se viktima e cekur eshte pa shenja jete. Për informata tjera ju njoftojmë me raport te shpejtë”, tha ai për Sinjalin

/Gazeta Sinjali/