image Donaldi aksidentohet me motor - Sinjali

Donaldi aksidentohet me motor

news image

Dje ka ndodhur një aksident me motor në aksin Tiranë-Elbasan.

Në vendngjarje ndodhej motori i shtrirë në asfalt, ndërsa aktori Romeo Veshaj pranë një mjeku dhe një ambulance.

Burime të “JOQ” bëjnë me dije se qytetarët e pranishëm në vendgjarje kanë treguar se i aksidentuari me motor ka qenë aktori Donald Veshaj, ndërsa Romeo e ka shoqëruar për në spital me ambulancë.

Ende nuk ka ndonjë reagim nga vëllezërit Veshaj.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin