image Donald Veshaj reagon pas fotos së përbashkët me Bora Zemanin: Një hudhër për siguri
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Donald Veshaj reagon pas fotos së përbashkët me Bora Zemanin: Një hudhër për siguri

news image

Mbrëmjen e sotme Bora Zemani bëri postimin e shumëpritur nga fansat me Donald Veshajn.

Dyshja që prej muajsh komentohen për një ribashkim duket se e thanë fjalën e tyre të fundit duke e konfirmuar romancën.

Një foto e tyre e përbashkët padyshim që do të merrte reagime të shumta dhe ashtu ndodhi brenda pak minutash u vërshua nga mijëra komente e pëlqime.

Nuk ka vonuar shumë dhe Donaldi ka ripostuar të njëjtin imazh në InstaStoryn e tij në Instagram.

Krahas postimit ku shihet me partneren e tij, aktori ka shkruar: “Një hudhër për siguri”.

/GazetaSinjali/