image Don Xhoni dhe Era Istrefi e ‘kallin’x lansojnë këngën Hala
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Don Xhoni dhe Era Istrefi e ‘kallin’x lansojnë këngën Hala

news image

Reperi Don Xhon e ka lansuar këngën e re të titulluar “Hala”.

Kënga është në bashkëpunim me këngëtaren Era Istrefi.

Në minutat e parë të lansimit kënga në Youtube ka marrë mbi 41 mijë shikime.

“E du se është bandit, ai më thirr mua për çdo ditë”, është një pjesë nga teksti i këngës.

Këtu mund ta dëgjoni këngën