image Djalë apo vajzë/ Zbulohet gjinia e foshnjës së Einxhelit dhe Dagzit

Bota e Yjeve

Djalë apo vajzë/ Zbulohet gjinia e foshnjës së Einxhelit dhe Dagzit

news image

Sot, në Tiranë u zhvillua festa e zbulimit të gjinisë së bebes që çifti nga Big Brother Vip presin.

Einxhel edhe Dagz me të pranishmit janë treguar të rezervuar për postime fillimisht por dikush e ka gjetur ‘burimin’.

Një nga të pranishmit e ka zbuluar momentin e konfirmimit të gjinisë, sipas pamjeve Einxhel dhe Dagz do bëhen prindër të një djali.

/GazetaSinjali/