image Disa “banorë” të rinj futen brenda, çfarë ndodhi në sot BBVK - VIDEO

Bota e Yjeve

Disa “banorë” të rinj futen brenda, çfarë ndodhi në sot BBVK – VIDEO

news image

Momente shumë të veçanta kanë ndodhur sot në mëngjes brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Aty kanë hyrë disa personazhe me maskota, të cilët kanë krijuar atmosferë të bukur.

Ata i kanë zgjuar banorët, duke u rënë zileve dhe i kanë ftuar që të vallëzojnë së bashku.

Për të parë atmosferën e krijuar brenda shtëpisë, klikoni videon e mëposhtme:

/GazetaSinjali/