COVID-19

Të infektuar

4512

Të shëruar

2156

Të vdekur

97

Dikur shfaqte linjat trupore, ish-banorja e Big Brother mbulohet dhe bëhet nënë

news image

Lori Hoxhallari është një nga vajzat e “Big Brother” që do mbahet mend për bukurinë e saj.

Edhe pas Big Brother ajo vazhdoi të ishte pjesë e mediave me karrierën në modeling dhe pjesëmarrjen në videoklipe këngësh.

Megjithatë jeta e saj ka ndërruar tërësisht, pasi pak kohë më parë u raportua se ish-banorja e “Big Brother” i ishte dedikuar fesë dhe ishte veshur me ferexhe.

Bëhet me dije se ajo tashmë është martuar në vendet arabe dhe madje është bërë nënë./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin