COVID-19

Të infektuar

3356

Të shëruar

1874

Të vdekur

66

Digjet një veturë në Vushtrri

news image

Në Vushtrri një person ka raportuar në polici se në oborrin e shtëpisë së tij është përfshirë nga zjarri vetura e tij e tipit Reno Clio.

 Në vendin e ngjarjes kanë dal njësitë përkatëse policore si dhe njësiti i zjarrfikësve të cilët e kanë lokalizuar zjarrin.

“Viktima mashkull kosovar ka raportuar se në oborrin e shtëpisë së tij, është përfshirë nga zjarri vetura e tij e tipit Reno Clio. Në vendin e ngjarjes kanë dal njësitë përkatëse policore si dhe njësiti i zjarrfikësve të cilët e kanë lokalizuar zjarrin. Sipas njësisë policore në vendin e ngjarjes vetura është djegur tërësisht. Për momentin nuk ka të dyshuar. Rasti nën hetime”, thuhet në njoftimin e policisë.

Sipas njësisë policore në vendin e ngjarjes vetura është djegur tërësisht. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin