image Digjet një veturë në Ferizaj (PAMJE)

Sinjalizime

Digjet një veturë në Ferizaj (PAMJE)

news image

Një veturë është përfshirë nga flakët para pak minutash në qytetin e Ferizajt, raporton Gazeta Sinjali.

Kështu ka bërë të ditur një sinjalizues i Sinjalit, i cili ka dërguar edhe pamje nga vendi i ngjarjes, ku shihet se edhe Policia ka dalë në vendin e ngjarjes.

Ende nuk dihet nëse ka persona të lënduar dhe cili është shkaktari.

/GazetaSinjali/