image Digjet edhe një veturë me targa serbe në veri
[wp-story id="814678"]

Siguri

Digjet edhe një veturë me targa serbe në veri

news image

Edhe një veturë me targa të Serbisë është djegur mbrëmë në veri të Mitrovicës. Siç raporton Kossev, vetura e regjistruar në targa KG, është djegur në rrugën Anke Spaiq në pjesën veriore të Mitrovicës.

Rasti është konfirmuar edhe Policia e Kosovës. Makina ishte e parkuar në afërsi të shtëpisë së tij dhe pronari e gjeti para nisjes për në punë – rreth orës 5.45.

“E kam parkuar në vendin ku parkoj gjatë gjithë kohës. Nuk u besoja syve kur shkova në punë këtë mëngjes. Pyesja veten nëse ishte makina ime”, thotë ai.

/GazetaSinjali/