COVID-19

Të infektuar

1070

Të shëruar

841

Të vdekur

30

Showbiz/ Deri 10 mijë euro për një natë, Kejvina Kthella nxjerr mesazhet e burrave në Instagram (Foto)

news image

Modelja shqiptare Kejvina Kthella, është duke publikuar në ‘Instastory’ të gjitha mesazhet që i vijnë në profilin e saj të Instagramit ku shihet se disa prej tyre janë shantazhuese.

Në fotot e publikuara lexohen lehtësisht të gjitha mesazhet që shkruhen nga meshkuj të ndryshëm, ku i ‘ofrojnë’ mijëra euro për një natë.

“Sa lek pate natën nëse s’gaboja 5000 apo..” shkruan një person të cilit më pas Kejvina ia tregon dhe profilin e Instagramit.

“Qa bane, 10000 euro per 1 natë a pranon” shkruan një tjetër person. Modelja nuk e ka lënë me kaq, por i drejtohet personit që shkroi duke e quajtur gomar.


Shpërndaje artikullin