image Derbi i Premierligës mes Chelseat e Man United mbyllet pa fitues - Sinjali

Derbi i Premierligës mes Chelseat e Man United mbyllet pa fitues

news image

Derbi i javës së 13-të në Premierligë ishte ai në mes Chelseat dhe Manchester United, shkruan Sinjali Sport.

Blutë barazuan me ‘djajtë e kuq’ në ‘Stamford Bridge’ me rezultat 1-1.

Jadon Sancho realizoi golin te mysafirët, kurse Jorginho te mysafirët.

Chelsea ka 30 pikë në krye të tabelës, kurse në tjetrën anë Manchester United renditet e teta me 18 pikë. /Gazeta Sinjali Sporti/


Shpërndaje artikullin