image Çmimet e derivateve, vazhdon shtrenjtimi i naftës

Kosovë

Çmimet e derivateve, vazhdon shtrenjtimi i naftës

news image

Një litër naftë sot kushton 1.78 cent, apo 2 cent më shumë sesa dje.

Çmimoren e derivateve për 24 orët e ardhshme e ka publikuar Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë.

Teksa benzina kushton 1.40 dhe gasi 0.75.

/GazetaSinjali/


Të tjera: