COVID-19

Të infektuar

4512

Të shëruar

2156

Të vdekur

97

“Çmendet” McGregor, publikohet video duke ngrënë bletë të ngordhura

news image

Ylli i UFC, Conor McGregor ka publikuar një video të rrallë duke ngrënë bletë të ngordhura.

Sipas DailyMail kjo është mënyra e re e sportistit për tu argëtuar gjatë kohës së pandemisë, transmeton Gazeta Sinjali.

Po ashtu McGregor u tregua kureshtar para se të provonte ngrënien e këtij insekti, duke pyetur se çfarë është ajo.

Së fundmi McGregorit i është bërë ftesë për ndeshje nga Kamaru Usman dhe Anderson Silva mirëpo po besohet se planet e McGregor janë të tjera.

/Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin