image City shënon edhe golin e tretë me Walker, asistim fenomenal nga De Bruyne - Sinjali

City shënon edhe golin e tretë me Walker, asistim fenomenal nga De Bruyne

news image

Manchester City nuk dëshiron të ndalet ndaj Clube Brugge, transmeton Sinjali Sport.

Citizens janë duke fituar me rezultat 0-3 ndaj belgëve.

Mbrojtwsi i krahut, Kyle Walker u përkujdes për golin e tretë, pas një asistimi fenomenal të Kevin de Bruyne.

Dy golat tjerë u shënuan në pjesë të parë nga Cancelo dhe Mahrez.  /Gazeta Sinjali Sporti/


Shpërndaje artikullin