image Chelsea po mendon shkëmbimin e lojtarëve me skuadrën e Serie A - Sinjali

Chelsea po mendon shkëmbimin e lojtarëve me skuadrën e Serie A

news image

Chelsea po mendon një lëvizje interesante shkëmbimi përgjatë verës.

Sipas “football.london”, Sergej Milinkovic-Savic i Lazios është identifikuar si një nënshkrim i mundshëm i verës për Chelsean dhe klubi është i gatshëm të shkëmbejë Ruben Loftus-Cheek për të siguruar marrëveshjen.

Chelsea mund të përdorë interesin e mëparshëm të Lazios për mesfushorin Loftus-Cheek për të mundur Man Utd për nënshkrimin e Milinkovic-Savic.

Blutë janë në treg për një mesfushor këtë sezon dhe si kandidat i mundshëm është shfaqur reprezentuesi serb.

/GazetaSinjaliSport/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: